یادگیری STEM

شکل تصویر یک
86 دانشجو

STEM  یک برنامه درسی مبتنی بر ایده آموزش دانش آموزان در چهار رشته خاص – علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات – در یک روش میان رشته ای و کاربردی است. به جای آموزش چهار رشته به عنوان موضوعات جداگانه و گسسته ، STEM آنها را در یک الگوی یادگیری منسجم مبتنی بر برنامه های دنیای واقعی ادغام می کند.

گرچه ایالات متحده از نظر تاریخی رهبر در این زمینه ها بوده است ، اما اخیراً کمتر دانش آموزان روی این مباحث تمرکز کرده اند. براساس اعلام وزارت آموزش و پرورش آمریكا ، تنها 16 درصد دانش آموزان دبیرستانی علاقه مند به حرفه STEM هستند و مهارت در ریاضیات را ثابت كرده اند. گروه آموزش ویسایت می گوید ، در حال حاضر ، تقریباً 28 درصد از دانشجویان تازه وارد دبیرستان علاقه خود را به یک رشته مرتبط با STEM اعلام می کنند ، اما 57 درصد از این دانش آموزان تا زمان فارغ التحصیلی از دبیرستان علاقه خود را از دست می دهند.

اهمیت آموزش STEM

همه این تلاشها برای برآورده کردن یک نیاز است. طبق گزارش ها ، تا سال 2022 پیش بینی ها نیاز به 8.65 میلیون کارگر در مشاغل مرتبط با STEM را تخمین می زد. بخش تولید با کمبود نگران کننده بزرگی از کارمندان با مهارت های ضروری – نزدیک به 600000 نفر مواجه بود. براساس گزارش  محاسبات ابری به تنهایی بین سال های 2011 تا 2015 فقط 1.7  میلیون شغل ایجاد کرده است.

مشاغل STEM همگی نیاز به آموزش عالی یا حتی مدرک دانشگاهی ندارند. کمتر از نیمی از این مشاغل  در سطح ورودی نیاز به مدرک لیسانس یا بالاتر دارند.این یک مشکل منحصر به فرد برای ایالات متحده نیست. در بریتانیا ، آکادمی مهندسی سلطنتی گزارش می دهد که بریتانیا مجبور است هر سال تا سال 2020 100،000 رشته STEM فارغ التحصیل شوند تا فقط تقاضا را برآورده کند. براساس این گزارش ، آلمان در رشته های ریاضی ، علوم کامپیوتر ، علوم طبیعی و فناوری با کمبود 210 هزار کارگر مواجه است.

یادگیری تلفیقی

آنچه STEM را از علوم سنتی و آموزش ریاضی جدا می کند ، محیط آموزشی تلفیقی و نشان دادن کاربرد روشهای علمی در زندگی روزمره به دانش آموزان است. این مسئله تفکر محاسباتی و تمرکز بر روشهای حل مسئله در دنیای واقعی را به دانش آموزان می آموزد.  همانطور که قبلاً ذکر شد ، این الگوی آموزشی در حالی که دانش آموزان بسیار کم سن هستند شروع می شود: آموزش  در دوره ی ابتدایی بر دوره های مقدماتی STEM و همچنین آگاهی از زمینه ها و مشاغل STEM متمرکز است.

این مرحله اولیه بر اساس  ساختار پرسشگری استاندارد و مسائل زندگی واقعی بنا نهاده شده است و هر چهار موضوع را به هم متصل می کند. هدف این است که علاقه دانشجویان را به اهداف دوره های آموزشی که دنبال می کنند ترجیح بدهیم ، نه این که مجبورشان کنیم. همچنین بر روی پل زدن فرصت یادگیری STEM در مدرسه و خارج از مدرسه تأکید شده است.

Admin

مدرس

پیش نمایش دوره
  • قیمت / Price
    تماس بگیرید.
  • Instructor / مدرس Admin
  • Duration / زمان 20 هفته
  • Lessons / دروس 5
  • Students / دانشجویان 86
  • Access / دسترسی مادام العمر

دوره هایی که ممکن است دوست داشته باشید

تماس بگیرید.

تیسول پیشرفته

دوره ADVANCED مختص افرادی است که بیش از یک سال سابقه تدریس دارند. این دوره شامل 200 ساعت آموزش است که 100 ساعت مربوط به مباحث تئوری و 100 ساعت مربوط به مباحث عملی است. با گذراندن این دوره آموزشی می‌توانید علاوه بر (English as a second language) ESL communication، TBE  (Teaching Business English) و

تماس بگیرید.

یادگیری STEM

STEM  یک برنامه درسی مبتنی بر ایده آموزش دانش آموزان در چهار رشته خاص – علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات – در یک روش میان رشته ای و کاربردی است. به جای آموزش چهار رشته به عنوان موضوعات جداگانه و گسسته ، STEM آنها را در یک الگوی یادگیری منسجم مبتنی بر برنامه

تماس بگیرید.

تربیت مدرس IELTS

ارزیابی و نوشتن و گفتاری آیلتس توسط اساتید آموزش دیده و دارای گواهینامه انجام می شود ، همه آنها متخصصان مجرب و باتجربه زبان انگلیسی هستند. بازرسان طبق معیارهای مشخص مشخص کار می کنند و تحت روش های گسترده و دقیق کنترل کیفیت قرار دارند. هر مرکز آزمون آیلتس وظیفه جذب و آموزش مجموعه ای