تربیت مدرس IELTS

شکل تصویر یک
0 دانشجو

ارزیابی و نوشتن و گفتاری آیلتس توسط اساتید آموزش دیده و دارای گواهینامه انجام می شود ، همه آنها متخصصان مجرب و باتجربه زبان انگلیسی هستند. بازرسان طبق معیارهای مشخص مشخص کار می کنند و تحت روش های گسترده و دقیق کنترل کیفیت قرار دارند.

هر مرکز آزمون آیلتس وظیفه جذب و آموزش مجموعه ای از بازرسان را دارد. متقاضیان باید:

الف) مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا مدرک (کارشناسی) که می تواند معادل یک مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد (3 سال تحصیل تمام وقت دانشگاهی یا حداقل یک سال تحصیلات دانشگاهی تمام وقت در مدرک کارشناسی ارشد).
و
ب) صلاحیت TEFL / TESOL از یک موسسه شناخته شده (سطح گواهی یا بالاتر)
یا
مدرک تحصیلی (اگر توسط یک مدرک کارشناسی پشتیبانی شود که شامل مطالعات متمرکز بر زبان انگلیسی است)
ج) تجربه مهم مربوط به تدریس که اکثر آنها باید مربوط به دانش آموزان بزرگسال (16 سال به بالا) باشد.

پس از آن ، متقاضیان باید توسط یک مربی آزمونگر واجد شرایط تأیید شوند. پس از تأیید ، متقاضی آموزش حضوری را انجام می دهد که توسط مربی معتبر آزمونگر آیلتس و ارزیابی گواهینامه انجام می شود.

فرآیند:
1. استخدام
همه متقاضیان پست ممتحن باید دارای شرایط و تجربیات ذکر شده در بالا باشند. از متقاضیان دعوت می شود تا مصاحبه کنند. ویژگی های حرفه ای و مهارت های بین فردی متقاضی در سه مرحله در فرآیند استخدام ارزیابی می شود: فرم درخواست ، مصاحبه و آموزش.

2. القا
پس از مصاحبه ، متقاضیان موفق یک فرآیند استقرا را تکمیل می کنند.

3. آموزش
متقاضیان  آموزش ارزیابی نوشتن و گفتاری را که توسط یک استاد انجام می شود و چهار روز طول می کشد را ادامه می دهند.

4. صدور گواهینامه
سپس متقاضیان یک مجموعه ارزیابی ها را تکمیل می کنند تا نشان دهند که می توانند معیارهای ارزیابی را به طور دقیق و قابل اعتماد اعمال کنند. در صورت موفقیت ، ممتحنین واجد شرایط می شوند.

5. نظارت
معاینات توسط  ممتحنین حداکثر چهار بار در سال و حداقل هر دو سال یکبار کنترل می شوند. آزمونگران جدید (و کسانی که اخیراً به عنوان آزمونگر آیلتس کار نکرده اند) در سال اول خود حداقل سه بار تحت نظارت قرار می گیرند. همه آزمونگران بازخورد کتبی را در مورد رتبه بندی خود و همچنین تحویل آزمون تکلم گفتاری دریافت می کنند. در صورت بروز هرگونه مسئله در مورد عملکرد آنها ، ممکن است از آنها خواسته شود اقدامات اصلاحی مجددا انجام دهند.

6. استاندارد سازی و گواهینامه مجدد
استاندارد سازی در مرکز تکمیل شده و تا آنجا که ممکن است نزدیک به گواهینامه مجدد 2 ساله آزمونگر صورت می گیرد. پس از جلسه استاندارد سازی ، امتحان کنندگان سپس یک مجموعه گواهینامه جدید را تکمیل می کنند تا نشان دهند که می توانند معیارهای ارزیابی را به طور دقیق اعمال کنند.

برنامه تحصیلی خالی است

Admin

مدرس

پیش نمایش دوره
  • قیمت / Price
    تماس بگیرید.
  • Instructor / مدرس Admin
  • Duration / زمان 6
  • Lessons / دروس 0
  • Students / دانشجویان 0
  • Access / دسترسی مادام العمر

دوره هایی که ممکن است دوست داشته باشید

تماس بگیرید.

تیسول پیشرفته

دوره ADVANCED مختص افرادی است که بیش از یک سال سابقه تدریس دارند. این دوره شامل 200 ساعت آموزش است که 100 ساعت مربوط به مباحث تئوری و 100 ساعت مربوط به مباحث عملی است. با گذراندن این دوره آموزشی می‌توانید علاوه بر (English as a second language) ESL communication، TBE  (Teaching Business English) و

تماس بگیرید.

یادگیری STEM

STEM  یک برنامه درسی مبتنی بر ایده آموزش دانش آموزان در چهار رشته خاص – علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات – در یک روش میان رشته ای و کاربردی است. به جای آموزش چهار رشته به عنوان موضوعات جداگانه و گسسته ، STEM آنها را در یک الگوی یادگیری منسجم مبتنی بر برنامه

تماس بگیرید.

تربیت مدرس IELTS

ارزیابی و نوشتن و گفتاری آیلتس توسط اساتید آموزش دیده و دارای گواهینامه انجام می شود ، همه آنها متخصصان مجرب و باتجربه زبان انگلیسی هستند. بازرسان طبق معیارهای مشخص مشخص کار می کنند و تحت روش های گسترده و دقیق کنترل کیفیت قرار دارند. هر مرکز آزمون آیلتس وظیفه جذب و آموزش مجموعه ای