درباره ما

شکل تصویر یک
About Us
About Us
About Us
About Us

تیسول ایران

تیسول ایران بزرگترین مرکز به رسمیت شناخته شده آنلاین تسول در ایران می باشد و تنها مرکز رسمی است که استانداردهای مربوطه را معین کرده و اعتبارنامه های مربیان تسولِ انگلیسی، تسولِ فرانسه و تسولِ اسپانیایی در سراسر ایران و در دنیا را صادر می کند. با وجود این، تیسول ایران در برنامه های ترکیبی و رویه های آنلاینِ تدریس هم در ایران و هم در خارج از ایران متفاوت عمل می کند. به علاوه ای.اف.ال. (E.F.L)، هدف اصلی تیسول ایران تحقیق، طراحی و ارتقاء برنامه های آموزشی و استانداردهای تسول به 14 زبان بین المللی است.

 • مربیان با تجربه
 • دسترسی 24 ساعته
 • آموزش از راه دور
 • توسعه مداوم
View Courses
About Us
About Us
About Us
About Us

گواهینامه ها و انواع عضویت های بیشتری نیز به مربیان تاسولِ عربی (Arabic TASOL)، تی سی سولِ چینی ((Chinese TCSOL، تی جی سولِ ژاپنی، تی کِی سول کره ای (Korean TKSOL)، تی پی سولِ پرتقالی (Portuguese TPSOl)، تی آر سولِ روسی (Russian TRSOL)، تی تی سولِ ترکی (Turkish TTSOL)، تی جی سولِ آلمانی (German TGSOL) و تی سولِ ایتالیایی (Italian TISOL) اعطا می شود.از سال 1995 ، تیسول ایران بالاترین استانداردها را برای دوره های تیسول و تسل (TESL) به همراه برنامه های آموزش مربی به 14 زبان مختلف در نظر گرفته است.

 در حالی که بیشتر مراکز دوره های تسلِ (TESL) ایران تمرکزشان بر داخل ایران استوار است، تیسول ایران تنها مرکز ایرانست که برنامه هایش را به طور جهانی گسترش داده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تفاوتهای موجود میان فدراسیون تسل (TESL)، تسلِ (TESL) اونتاریو، و تیسول ایران لطفا به صفحه پرسش و پاسخ (FAQ) در وبسایت مراجعه نمایید.

اعضای هیئت مدیره تیسول ایران

 • دکتر سیاوش ولیزاده
 • استاد الهام میثاقی
 • استاد محمود خاکی
 • آقای علی عروجی

مدرسان دوره

 • استاد الهام میثاقی
 • استاد محمود خاکی
 • استاد حسین اسدی آذر
 • استاد تات حصاری

00

جلسات تمام شده

00

ثبت نام کنندگان فراگیر

00

مربیان آنلاین

00

میزان رضایت

Video Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image

مأموریت جهانی

پیدا کردن فضای شخصی خود و استفاده از گزینه های یادگیری بهتر می تواند سریعتر از روشهای سنتی انجام شود. از زیبایی آموزش آنلاین لذت ببرید!

ماموریت کلی تیسول ایران توسعه برنامه های پیشگام درآموزش مربیان است که اعضای سازمانی ما را قادر می سازد که استانداردهای بالاتری در تدریس را در مدارس و جوامع محلی بنا کنند.

تلاش در دستیابی به استانداردهای بالاتردر تیسول ایران به حذف یا محدود ساختن برنامه های غیر مجازی در سراسر دنیا کمک می کند که خود را به عنوان تسول یا آموزش دهندگان ای.اف.ال (ٍEFL) معرفی می کنند.استانداردهای سختگیرانه تر موجب بهبود مهارتهای تدریس، اخلاق گرایی مربیان و نتایج بهتر یادگیری در دانشجویان می شود.

این برنامه جهت تایید این امر کمک می کند که آیا آموزشگاه یا یک مربی خاص به رسمیت شناخته شده است و مجوز دارد یا خیر. این برنامه از برنامه های غیر مجاز کمتر از 150 ساعت آموزشی ممانعت به عمل آورده یا این برنامه ها را محدود می نماید.

این پروسه اعضا را در تشخیص تمامی زوایای قراردادهای شغلی در  ایران یا خارج از  ایران راهنمایی می کند. ارجاعات اشتغال تیسول ایران به آموزشگاههایی که وارد این شبکه شده اند خدماتی مجانی است که به تمامی اعضا داده می شود.

در حرفه تدریس یادگیری مداوم اجباری است. سمینارها و دوره های آنلاین تیسول ایران مهارتهای مربیان را نسبت به  تحقیق راجع به مهارتهای تدریس، استفاده از آخرین تکنولوژی در کلاس درس، طرح دروس و روش تدریس ارتقاء می دهد.

مدرک تیسول ایران، مورد تایید تیسول اروپا و تیسول کانادا می باشد.

استراتژی ما ایجاد بهترین و اولین مبنای آموزش سیاری است که بتوان در فرمت یک ماژول پیوندی از ترکیب آموزش آنلاین و داخل کلاس از آن بهره برد. ظهور تکنولوژی همراه با تسول تنها زمانی میسر می شود متخصصان تکنولوژی اطلاعاتی یا همان آی. تی با مربیان همراه شوند.  

منتهای آرزوی ما ایجاد و بازتولید پروسه های بهره وری وکسب و کار، ایجاد/بهره گیری از کارپایه ابر هوشمند (Intelligent cloud platform) و ایجاد محاسبات بیشتر آموزشی به ویژه در آموزش زبانهاست.

پژوهشهای ما را بررسی کنید تا در مورد یکی از مهمترین سازمانهای تحقیق و پژوهش تسول در دنیا بیشتر بیاموزید.