سوالات متداول زبان آموزها

شکل تصویر یک

تیسول ایران تضمین نمی کند که اطلاعات ارائه شده در اینجا جامع یا کامل باشد. به روز رسانی ها به صورت هفتگی اضافه می شوند. تیسول ایران آژانس کاریابی نیست و به دانشجویان معلمین ، خدمات منابع انسانی ، کمک حقوقی یا مشاوره حقوقی به دانشجویان ، استخدام کنندگان یا مو سسات ارائه نمی دهد. ما امیدواریم که اطلاعات ارائه شده در اینجا مفید باشد اما قصد ندارد جایگزین کمک حرفه ای باشد.

 • مزایای دریافت گواهینامه TESOL چیست؟

  • آیا می خواهید به جهان سفر کنید؟ با گذراندن این دوره با اصول آموزش به روز دنیا آشنا می شوید. معلم حرفه ای خواهید شد و با یک رزومه قوی، شانس استخدام خود را بیشتر می کنید .

 • با مدرک دانشگاهی چه کاری می توانم انجام دهم؟

  TESOL فرصت سفر ، کار و ایجاد تغییر در زندگی صدها نفر را فراهم می کند TESOL به مقطع کارشناسی شما ارزش می بخشد ، و شما را به کاندیدای تدریس جذاب در کشور یا خارج از کشور تبدیل می کند. TESOL برای گرفتن مدرک تحصیلات تکمیلی ، کارشناسی ارشد یا دکتری آنلاین اعتبار زبانی شما را نشان می دهد.

 • من تا به الان در حال تدریس بودم ولی مدرک معتبر نداشتم چه باید بکنم؟

  یک گواهینامه شناخته شده TESOL تکنیک های تدریس شما را افزایش می دهد و فرصت های شغلی بیشتری را ایجاد می کند گواهینامه TESOL برای معلمانی که مشتاق هیجان کاوش در جهان هستند و عاشق شغل موجود خود هستند بسیار عالی است گواهی TESOL باعث افزایش رتبه حقوق و دستمزد شما در هر مدرسه می شود تجربه تدریس شما به حساب تحصیلات شما تقدیم می شود ، بنابراین فقط باید بخش "تئوری" برنامه را تکمیل کنید.

 • استانداردهای مختلف TESOL که توسط تیسول ایران ارائه می شود چیست؟

  استاندارد عمومی:
  برنامه گواهینامه: 150 ساعت - شامل 100 ساعت نظریه و 50 ساعت تمرین.
  استاندارد پیشرفته:
  برنامه گواهینامه: 300 ساعت شامل 150 ساعت تئوری و 150 ساعت تمرین.
  TESOL Trainer Standard TCCT:
  برنامه دیپلم: 450 ساعت- با 250 ساعت نظریه و 200 ساعت تمرین.
  استاندارد تسلط:
  دیپلم تحصیلات تکمیلی PGD در TESOL: 650 ساعت - 400 ساعت تئوری و 250 ساعت تمرین.

 • تفاوت بین گواهینامه استاندارد عمومی ، گواهینامه استاندارد پیشرفته ، دیپلم در TESOL و استاندارد تسلط چیست؟

  هدف قرار دادن فرصت های مختلف شغلی برای استانداردهای مختلف ، آنها همچنین اعتبارات و مهارت های مختلف آموزشی را در این زمینه فراهم می کنند. گواهی استاندارد عمومی 150 ، در اکثر کشورهای آسیایی ، اروپای شرقی و آمریکای جنوبی یک استاندارد قابل قبول است. استاندارد عمومی شامل 100 ساعت تئوری و 50 ساعت عملی است. این برنامه شامل مهارتهایی در آموزش عمومی دستور زبان ESL و ارتباط با بزرگسالان است. گواهی پیشرفته استاندارد 300 ، برای استخدام در کانادا ، ایالات متحده آمریکا ، اتحادیه اروپا و بسیاری از کشورهای دیگر از جمله آسیا ، خاورمیانه ، آمریکای جنوبی و مرکزی بسیار مناسب است. استاندارد پیشرفته 150 ساعت نظریه و 150 ساعت تمرین شامل تمام بخشهای استاندارد عمومی (آموزش به بزرگسالان) علاوه بر مقدمه ای بر آموزش انگلیسی TEC به کودکان ، انگلیسی و آکادمیک آموزش TAE.
  TESOL Diploma Standard 450 ، معروف به TESOL Canada Certified Trainer TCCT Standard شامل 250 ساعت نظریه و 200 ساعت عملی. این برنامه شامل متدولوژی ، آموزش به بزرگسالان ، آموزش به کودکان TEC ، تدریس زبان انگلیسی انگلیسی TAE (TOEFL ، IELTS & TOEIC) ، آموزش انگلیسی TBE تجارت ، کارگاه های مکالمه برای سنین مختلف ، آموزش چند سطح در 12 سطح ، ارزیابی کلاس ، آمادگی آزمون ، آزمون نهایی ، آموزش کارگاه های گرامر و بیشتر از همه آموزش دانشجویان TESOL که از طریق آنها می توان به یک مربی مجاز TESOL تبدیل شد.
  Mastery Standard در TESOL 650 ، یک برنامه دیپلم تحصیلات تکمیلی است که شامل 400 ساعت تئوری و 250 ساعت تمرین عملی است. این برنامه شامل متدولوژی ، آموزش به بزرگسالان ، آموزش به کودکان TEC ، آموزش انگلیسی انگلیسی TAE (TOEFL ، IELTS & TOEIC) ، آموزش TBE انگلیسی تجارت ، کارگاه های مکالمه برای سنین مختلف ، آموزش چند سطح در 12 سطح ، ارزیابی کلاس ، آمادگی آزمون ، امتحانات نهایی ، آموزش کارگاه های گرامر و بیشتر از همه آموزش دانشجویان TESOL که از طریق آنها می توان به یک مربی مجاز TESOL تبدیل شد. علاوه بر پوشش برنامه دیپلم TCCT - TESOL ، دیپلم تحصیلات تکمیلی همچنین شامل برنامه های رهبری و مدیریت در اداره یک مدرسه ، داشتن مشاغل مدرسه خود یا مدیریت دفتر پذیرش کارفرمایان دیگر ، مدیریت مدرسه ، برنامه ریزی درسی ، بازاریابی و چشم انداز آموزش آنلاین است. این برنامه در حقیقت دو برنامه TESOL Diploma & Leadership Certificate در یک برنامه است.

 • اگر من یک برنامه 120 ساعته TESOL را در یک موسسه غیر معتبر به پایان برسانم ، آیا هنوز هم می توانم برای عضویت در TESOL ایران ثبت نام کنم؟

  اگر مدرسه ای توسط تیسول ایران اعتبار داده نشده باشد ، متقاضیان می توانند برای ارتقا مهارت ها و گواهینامه های خود از طریق تیسول ایران اقدام کنند. با ارزیابی دروس طی شده توسط آنها و برنامه های قبلی آنها ، منابع اضافی برای ارتقا مهارت های آنها فراهم می شود. پس از تکمیل ، متقاضیان می توانند برای گذراندن آزمون بین المللی TESOL ایران اقدام کنند و پس از اتمام موفقیت آمیز می توانند گواهینامه اعتبار سنجی و عضویت TESOL IRAN را دریافت کنند.

 • نظر آکادمی تیسول درباره دوره های کوتاه مدت اعتبار بخشی از طریق سمینارهای آخر هفته یا وبینارهای آنلاین ارائه می شود چیست؟ (کمتر از 120 ساعت)

  ارائه دهندگان گواهینامه مستقل مبتنی بر سمینار که به طور کلی کوتاه مدت (یک یا دو آخر هفته) هستند ، اکثرا معتبر نیستند و در آمریکای شمالی یا بین المللی شناخته نمی شوند. اکیداً توصیه می شود که تصور نکنید می توان دانش و گواهینامه ها را از طریق وبینارهای آنلاین کوتاه مدت (یک تا سه روز) از سازمان هایی که ادعا می کنند با TESOL / TESL یا TEFL مرتبط هستند خریداری کرد. کارفرمایان این تفاوت را می دانند و به احتمال زیاد متقاضیانی را با کمتر از 120 ساعت آموزش که شامل حداقل 50 ساعت تمرین عملی باشد استخدام نمی کنند. TESOL IRAN گواهینامه بنیاد TESOL خود را با 150 ساعت و گواهینامه پیشرفته TESOL خود را با 300 ساعت آموزش ارائه می دهد ، بسیار بالاتر از بیشتر استانداردهای دیگر. برنامه Advanced دارای 150 ساعت نظریه و 150 ساعت تمرین آنلاین است. در كلاس آموزش عملی در بعضی از مناطق موجود است.

 • چگونه می توانم بفهمم مدرسه ای توسط تیسول ایران معتبراست؟

  لیست مدارس معتبر در وب سایت ما در صفحه موسسات معتبر ذکر شده است.

 • پس از فارغ التحصیلی ، آیا تیسول ایران می تواند به من در دستیابی به شغل بین المللی آموزش کمک کند؟

  تیسول ایران قول تضمین شغل به اعضا و دانشجویان خود را نمی دهد ، با این وجود لیست به روز شده مشاغل روزانه در صفحه مشاغل و مشاغل ما موجود است.