زبان آموزها

شکل تصویر یک

تیسول ایران ارائه دهنده خدمات آموزش متنوع آنلاین آموزش زبان است که با ارائه راهکارهای بین المللی آموزش
زبان شما را در طی مسیر موفقیت همراهی می کند.در این بخش به توضیح خدمات آموزشی زبان های مختلف از
جمله زبان های انگلیسی ، عربی ، چینی و .. می پردازیم.

دوره های STEM

برنامه آموزشی  STEM مبتنی بر آموزش کاربردی به دانش آموزان در چهار اصل خاص – علم، فن آوری، مهندسی و ریاضی – با رویکردی مهارتی است. درواقع، به جای آموزش دادن این چهار رشته به صورت موضوعاتی جداگانه و گسسته، STEM آنها را در یک چهارچوب یادگیری همگرا بر اساس کاربردهای دنیای واقعی متصل می کند.

ایران تیسول با برگزاری دوره های STEM به زبان های مختلف از جمله انگلیسی، فرانسوی، عربی و… با ارائه مدارک بین المللی مورد قبول کشورهای کانادا و اروپا و آمریکا دانش آموزان عزیز را در این راه همراهی می کند.

دوره های IELTS

آزمون آیلتس IELTS یکی از معتبرترین آزمون‌های جهان است که در اکثر کشورها و دانشگاه‌ها قابل استفاده است.این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی در نزدیک به ۱۱۰ کشور دنیا برگزار می‌شود. شما با در دست داشتن نمره قابل قبول در این آزمون می‌توانید نسبت به مهاجرت تحصیلی اقدام کنید.

این آزمون که توسط دانشگاه کمبریج انگلستان ، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود در دانشگاه‌هایی نظیر کمبریج، آکسفورد و هاروارد قابل استناد است.

آکادمی تیسول ایران با برگزاری کلاس های متنوع آیلتس شما را در کسب نمرات عالی رتبه دراین آزمون همراهی می کند.

آزمون تعیین سطح Caltest

آزمون تعیین سطح کالتست آزمون ورودی دانش آموزان به آکادمی زبان آموزی ایران تیسول است که این تست برای تایین سطح شما برای شروع دوه های STEM ، آیلتس و…  انجام می‌شود.

آزمون Caltest با تعیین سطح دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی از دبستان تا دبیرستان میزان دانش زبانی دانش آموزان در رشته های مختلف را برای شروع بهترین و مناسب ترین دوره ها برای هر فرد ارزیابی می‌ کند.

همچنین دانش آموزان با انجام تست تعیین سطح کالتست مدرک معادل بین المللی کالتست را دریافت می کنند که این مدرک مورد تایید مراکز آموزشی کشورهای کانادا و اروپایی است.که به عزیزان دانش آموز در مراحلی مثل مهاجرت های تحصیلی و.. کمک شایانی می کند.